Ries Coté overleden

In Memoriam Catharinus Marinus Coté

“Ries Coté”
 
Afkomstig van Elinkwijk was hij één van de 34 contractspelers van de allereerste selectie van FC Utrecht. Ondanks de hevige concurrentie is “de Witte” al gauw een vaste waarde in de basis en ontpopt zich tot een zeer nuttige “waterdrager” in het elftal van trainer Bert Jacobs. Werkend voor de Gemeente Utrecht is hij tevens terreinknecht in “zijn” Galgenwaard en maait daar het gras waarop hij zondags zelf moet spelen. Van 1970 t/m 1978 droeg hij het shirt van de FC in 182 officiële wedstrijden waarin hij in zijn laatste seizoen 2 keer scoorde. Met enige regelmaat bezocht hij in het verleden nog wedstrijden van de FC maar vanaf 2016 was dit onmogelijk omdat hij getroffen was door een hersenbloeding. 
 
Na een kortstondige ziekte is “Ries“ op 77 jarige leeftijd op 1 januari 2024 overleden.
 
Onze condoleances gaan uit naar familie, vrienden en nabestaanden en wensen hen veel sterkte toe.
 
Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht

11631

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS