IJshockey: een andere tak van sport

Zoals veel FC Utrecht-supporters weten, was ijshockey jaren geleden een populaire sport onder voetbalfans in de Domstad. Sinds enige tijd is ijshockey bezig aan een opmars in Utrecht en krijgen we ook steeds meer signalen dat supporters van FC Utrecht de weg naar de Vechtsebanen weer weten te vinden.
 
Aanstaande zaterdag spelen de Utrecht Dragons tegen GIJS Groningen. Naast een mooie wedstrijd, kun je ook kans maken op een wedstrijdshirt door mee te doen aan de loterij en komt na afloop van de wedstrijd niemand minder dan Martin van Doorn een optreden verzorgen! Kortom: een leuk avondje uit.


Doors open: 19.00 uur
Warm-up: 20.00 uur
Puckdrop: 20.30 uur
 
Kaarten kosten 10 euro en zijn onder anderen verkrijgbaar via: www.utrechtdragons.nl/
 
 

11640

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS