Home open, maar let op!

Beste leden,
 
Zondagmiddag staat de thuiswedstrijd tegen Vitesse op het programma. Als Supportersvereniging FC Utrecht zijn we blij dat iedereen weer welkom is in het stadion. Dit is een gevolg van de versoepeling van de coronamaatregelen die gisteravond bekend zijn gemaakt.
 
Dit geldt helaas (nog) niet voor het supportershome. Na overleg met FC Utrecht (eigenaar van het home) kunnen wij jullie het volgende mededelen:
 
- In  beide zalen van het home mogen maximaal 500 mensen naar binnen.
- Het is in het home niet langer verplicht om een mondkapje te dragen
- Ook zijn er geen vaste zitplaatsen meer verplicht
- De consequentie van bovenstaande is wel dat het home opgedeeld wordt in twee zalen en er geen doorgang mogelijk is tussen deze twee ruimte. (Als we deze doorgang wél zouden openstellen zou het systeem met mondkapjes  en vaste zitplaatsen weer ingevoerd moeten worden.)
 
We zijn blij jullie weer (bijna) allemaal te mogen verwelkomen. We willen er een gezellige middag van maken. In de housezaal komt er een gast-DI draaien, terwijl in de Amstel Lounge Rik Hoogland een optreden zal verzorgen.
 
Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht

11393

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS