Frans van Seumeren en directie solidair met supporters FC Utrecht

Frans van Seumeren reist zondag niet af naar Enschede. Ook de directie van de FC Utrecht zal de wedstrijd tegen FC Twente niet bezoeken. Dat heeft de eigenaar van de club uit Utrecht laten weten aan de Supportersvereniging FC Utrecht. Van Seumeren en de directie van de club willen op deze manier blijk geven van solidariteit met de supporters van de eredivisionist.
 
Zondagmiddag staat de eredivisiewedstrijd tussen FC Twente en FC Utrecht op het programma. Vanwege eerdere ogeregeldheden heeft het stadsbestuur van Enschede besloten dat er bij deze wedstrijd geen supporters uit de Domstad aanwezig mogen zijn. Zij krijgen de mogelijkheid om samen de wedstrijd te bekijken in het supportershome in stadion Galgenwaard.
 
Frans van Seumeren, sinds 2008, de grote baas bij de club, toont met zijn actie solidair te zijn met trouwe supporters die het onmogelijk wordt gemaakt om de wedstrijd te bezoeken. De directie van de club heeft hetzelfde standpunt.

9335

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS