Danny van der Linden na 20 jaar gestopt als SV vrijwilliger

Danny van der Linden heeft na 20 jaar vrijwilliger voor de Supportersvereniging te zijn geweest besloten te stoppen met zijn vrijwilligerswerk bij de SV. Reden om hem, voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam, in het zonnetje te zetten en te bedanken voor zijn bewezen diensten.
 
Uit handen van Algemeen Directeur van FC Utrecht Thijs van Es kreeg Danny een ingelijst wedstrijdshirt. Ook door SV voorzitter Teun den Hartog werd een cadeau gegeven gecombineerd met mooie woorden richting Danny, die de laatste jaren in het bestuur van de SupportersVereniging zat. Daarnaast was Danny jarenlang betrokken bij de Forza en de website van de SVFCU.
 
Ook via deze weg willen wij Danny nogmaals bedanken voor zijn inzet.
 
SupportersVereniging FC Utrecht

11668

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS