Bijzondere dag en bijzonder moment

Drie weken geleden werd Siege Postuma, vice-voorzitter van de SVFCU, benaderd of hij een uitje kon regelen. Bij navraag voor wie dit was, kreeg hij te horen dat het voor Oekraiense militairen bedoeld was die aan het front gewond zijn geraakt en nu medisch opgelapt worden in Nederland. Deze militairen zijn gek van voetbal en mede daarom zijn de SV en FC Utrecht dankbaar dat deze gasten, met begeleiding, gisteren te gast waren bij FC Utrecht - Heracles Almelo.

Het was heerlijk om te zien dat ze hun zinnen verzetten en lol hebben voordat ze straks weer in kameraadschap terug gaan naar het oorlogsgebied. Dat gevoel overheerst. Ondanks de verwondingen moeten en willen ze dienen, want ook bij hen is het: buddys4life.
 
SupportersVereniging FC Utrecht 

11650

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS