Bestel nu je halve seizoenkaart

Vanaf nu is het mogelijk om een Halve Seizoenkaart aan te schaffen! Jouw toegang tot alle thuiswedstrijden van FC Utrecht na de winterstop, waaronder de krakers tegen Feyenoord en PSV. Bestel nu alvast je Halve Seizoenkaart, geniet nog tien thuiswedstrijden van de unieke sfeer in Stadion Galgenwaard en beleef de ontknoping van het Eredivisieseizoen 2022/2023 vanaf je eigen vaste plekkie. Samen achter U!
 
-Toegang tot thuiswedstrijden van FC Utrecht in het Eredivisieseizoen 2022/2023;
-50% korting op kaartverkoop play-off thuiswedstrijden;
-Bij een Seizoenuitkaart heb je toegang tot de kaartverkoop voor uitwedstrijden van FC Utrecht;
-10% korting in de FC Utrecht Fanshop.
 
Lees meer hierover of bestel jouw halve seizoenkaart via deze link

11497

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS