Zweedse versterking: Isac Lidberg naar FC Utrecht

Spits (24) komt over van Go Ahead Eagles en tekent vierjarig contract in Domstad.

Zweedse versterking voor FC Utrecht: Isac Lidberg is gecontracteerd. De 24-jarige spits komt over van Go Ahead Eagles en heeft bij de Utrechtse FC een contract voor vier seizoenen getekend.

Lidberg begint met voetballen bij Hägerstens SK en wordt al snel opgenomen in de Academie van de gereputeerde club Hammerby IF. In Stockholm doorloopt hij de jeugdopleiding en debuteert hij in het betaalde voetbal. Lidberg maakt op zijn vijftiende voor het eerst zijn opwachting in een nationale jeugdploeg. De aanvaller verzamelt door de jaren heen caps voor Zweden Onder 16, Onder 17, Onder 18 en Onder 19.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11460

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS