Zomerse terugblik.... Pieter Bijl bij Since 70

Beste supporters,
 
Talloze oud-spelers van FC Utrecht hebben de laatste jaren wedstrijden van FC Utrecht bekeken vanaf de Bunnikside. Dit deden zij op uitnodiging van de Supportersvereniging FC Utrecht.
 
Tijdens deze zomerstop blikken wij terug op een aantal bezoekjes van de helden van weleer die in het kader van de werkzaamheden van het project 'Since 70' aanwezig waren. Vandaag het bezoek van Pieter Bijl, die na zijn voetballoopbaan een heel andere droom waar wist te maken maar nog steeds vol trots terug kijkt op zijn tijd in de Galgenwaard!
 
Heb jij ook hart voor de club, gevoel voor historie en een klein beetje vrije tijd over? Wordt dan de nieuwe man/vrouw achter Since 70. Uiteraard krijg je voldoende begeleiding vanuit het bestuur en andere SV-vrijwilligers! Meer informatie of aanmelden kan via danny@svfcu.nl
 
SVFCU
 

8112

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS