Zaterdag derde afhaalmoment jubileumboek

Aanstaande zaterdag (28 november) kunnen supporters die hun jubileumboek ‘Know your history' nog niet hebben opgehaald, alsnog hun exemplaar in ontvangst nemen.

Net als bij de twee voorgaande afhaalmomenten zal voor de hoofdingang van Stadion Galgenwaard de SV-kar staan, waar leden op vertoon van hun SV-pas het boek kunnen krijgen. Tussen 10 en 13 uur staan wij klaar om deze uit te delen.

Let op, er wordt één exemplaar per gezinslidmaatschap uitgedeeld. Tevens is het mogelijk om voor andere leden, zoals familie of vrienden, het boek op te halen. Belangrijk hierbij is dat jij de lidmaatschapspas van deze persoon/personen én (kopie van het) ID-bewijs bij je hebt en kan tonen.

SupportersVereniging FC Utrecht

Update: tevens is het mogelijk om de laatste beschikbare jubileumschilderijen aan te schaffen. Deze zullen te bezichtigen zijn in de SV-kar en daar te verkrijgen zijn. 

9184

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS