Winst op Heracles Almelo bij debuut Ron Jans

De spreekwoordelijke hand van Ron Jans heeft FC Utrecht aan de eerste drie punten van het seizoen geholpen. Tegen promovendus Heracles, goed aan het seizoen begonnen met twee zeges in de eerste drie duels, werd een 1-3 zege uit het vuur gesleept.

De invloed van de 64-jarige Jans, die zijn sabbatical al na 92 dagen afbrak om de ontslagen Michael Silberbauer op te volgen, was al voor de wedstrijd zichtbaar. Het elftal telde liefst vijf nieuwe namen in de basis.

In aanvallend opzicht posteerde de nieuwe trainer Mats Seuntjens als diepste spits, geflankeerd door Othmane Boussaid en Ole Romeny, met de opdracht bij balverlies ook mee te verdedigen. Het nieuwe gezicht van FC Utrecht verraste Heracles-trainer John Lammers. "De hele voorbereiding kon zo de prullenbak in", merkte hij droogjes op.
 
Bekijk hier meer op NOS.nl

11592

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS