'We zijn wel klaar met die gelijke spelen'

"We zijn wel klaar met die gelijke spelen." Voor FC Utrecht-middenvelder Joris van Overeem is het duidelijk, na negen gelijke spelen in vijftien competitieduels. "Teveel gelijke spelen en te weinig overtuigende overwinningen", aldus Van Overeem, die het pijnpunt makkelijk herkent: FC Utrecht mist teveel kansen en geeft te makkelijk tegentreffers weg. "Waar het mis gaat is het killen. Voorin en achterin."

Zaterdag tegen FC Groningen ging het in de eerste twintig minuten achterin twee keer mis. "Je krijgt uit het niets twee tegengoals waarbij je slecht staat te verdedigen", aldus aanvoerder en centrale verdediger Willem Janssen. "Daardoor maak je het jezelf heel moeilijk."

Lees en bekijk hier het volledige interview van RTV Utrecht .

9233

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS