Verduidelijking kaarten Feyenoord-uit

Beste supporters,
 
Wij krijgen momenteel vragen over het aantal beschikbare kaarten voor FC Utrecht-supporters voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord. Daarover kunnen we het volgende melden:
 
Er zijn 1200 beschikbare wedstrijdkaarten voor de wedstrijd Feyenoord - FC Utrecht.
 
Echter, op dit moment kan hiervan 'slechts' een beperkt aantal worden verkocht als gevolg van een probleem in het vervoer naar De Kuip. Feyenoord heeft een zeer specifiek parkeerdek met verschillende aantallen bussen en afmetingen. Twee maanden geleden is door de club FC Utrecht bij POUW (partner in het busvervoer) een uitvraag gedaan voor bussen waarmee 1.200 supporters naar Rotterdam kunnen worden vervoerd. Echter, heeft POUW in het betreffende weekend niet alle bussen beschikbaar, waardoor we tot nu toe tot 788 plekken komen.
 
Op dit moment wordt er door mensen bij FC Utrecht hard gewerkt om meer bussen te vinden om meer supporters mee te kunnen nemen.
 
SVFCU

11557

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS