Vasilis Barkas keert terug bij FC Utrecht

Doelman (29) sluit per direct aan bij Domstedelingen.

Doelman Vasilis Barkas keert terug bij FC Utrecht. De 29-jarige sluitpost, die afgelopen seizoen door de Utrechters werd gehuurd van Celtic en inmiddels een transfervrije status genoot, heeft een contract getekend voor één seizoen plus een optie op nog een jaargang in Utrechtse dienst.

Voor Barkas is Stadion Galgenwaard vertrouwd terrein: de Griekse goalie komt in het seizoen 2022/2023 tot 38 officiële duels namens de Domstedelingen. De international houdt daarin twaalf keer de nul. Hij wint de derde prijs in de David di Tommaso Trofee-verkiezing en is de eerste doelman sinds 2017 die een plekje verovert op dat erepodium.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11492

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS