Van Seumeren baalt: 'Duurt te lang voordat we in de topvijf belanden'

Over het plotselinge vertrek van trainer Henk Fraser, na een onverkwikkelijke aanvaring met aanvaller Amin Younes op de training, wil hij het niet meer hebben. "Een goeie kerel", zegt Frans van Seumeren. "Maar het is klaar..."

De 72-jarige eigenaar van FC Utrecht, een vermogend man geworden dankzij de verkoop van hijs- en transportbedrijf Mammoet, richt zich liever op het nu. En de toekomst natuurlijk. Daarin is tot medio 2025 een belangrijke rol weggelegd voor oud-speler Michael Silberbauer, die eind december Fraser opvolgde.

"We staan nog steeds zevende", stelt Van Seumeren droogjes vast. "Maar ik denk dat er een goede spirit in het elftal zit. Er wordt leuk gevoetbald, zij het dat het nog wisselvallig is."
 
Lees en bekijk hier het interview met Van Seumeren op NOS.nl

11491

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS