Utreg - Kowet? Neem de tram!

Beste supporters,
 
Zondag speelt onze FC de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. Deze wedstrijd is als uitprobeersel te bezoeken met de tram. 
Al vele jaren zien en horen wij van supporters dat de Galgenwaard met het Openbaar Vervoer moeilijk te bereiken is.
Dit kunnen we nú verberen. Als we massaal de tram nemen in plaats van de bus, ben je niet alleen sneller in het stadion, maar kunnen we ook laten zien dat het laten rijden van de tram op wedstrijddagen een goed idee is en voor alle reizigers/supporters een goede oplossing! 
 
Dus: PAK DE TRAM!

De tram rijdt nu vooral voor studenten naar het Utrecht Science Park (De Uithof), maar voetbalfans mogen de tram niet gebruiken. Laten we een signaal afgeven en massaal de tram nemen. Uiteraard vertrouwen we er op dat mensen zich op normale wijze gedragen.
 
Supportersvereniging FC Utrecht

8186

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS