Twee Britse Utreg-supporters zoeken hulp

Beste supporters,
 
Onze vrienden uit Groot-Brittanië vragen onze hulp. Eén van hen heeft momenteel een dochter in onze stad. Zij (en een andere student) gaat enkele maanden studeren in Utrecht en is eerder deze week aangekomen in Nederland. De dames gaan tevens werken in het Wilhelmina Kinderziekenhuis. Ze hadden alles geregeld, maar een derde meisje trok zich op het laatste moment terug. Nu weigert de huisbaas zijn huis te verhuren omdat hij alleen aan drie mensen wil verhuren in plaats van 2 personen. De meiden logeren nu in een hotel, maar dat kan natuurlijk niet zo blijven.
 
Gelukkig is er een Utrechtse medesupporters zo vriendelijk om tijdelijk woonruimte aan te bieden. Nu wordt er nog gezocht naar een dubbele elektrische kookplaat en een eenvoudige magnetron.
 
Kun jij iets betekenen? Mail naar info@svfcu.nl
 
SVFCU

11408

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS