Tussenbalans: in Galgenwaard ligt reparatiewerk

Tijdens de ultrakorte winterstop in de eredivisie is het tijd voor een tussenbalans. Wie draait op volle toeren, wie vreest voor de komende maanden? En welke speler gaat het verschil maken voor zijn club? Deel 9: FC Utrecht, de nummer 10.

Verloopt het seizoen naar wens?
FC Utrecht viert het vijftigjarig bestaan dit jaar en op alle vlakken valt het tegen. Een feest kan de club er niet van maken: er zijn geen supporters. Daarnaast vertrok trainer John van den Brom tussentijds naar Racing Genk. En dan valt het sportief ook nog eens tegen, met veel wedstrijden vol gemiste kansen en uitblijvende zeges. Waar de club graag dichter tegen de vaderlandse top wilde aanschuren, staat FC Utrecht op een uiterst teleurstellende tiende plek met slechts drie overwinningen in veertien wedstrijden. Onder de recent aangestelde René Hake, die na het vertrek van Van den Brom al interim-coach was, wil de club in de tweede seizoenshelft reparatiewerk uitvoeren.

Lees hier het volledige artikel op AD.nl

9192

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS