Terug bij FC Utrecht is Labyad bijna weer de oude

Hij was de laatste die FC Utrecht een Europese zege schonk, met zijn winnende goal in 2017 in de Europa League-wedstrijd tegen Zenit Sint-Petersburg. Zakaria Labyad is terug in zijn geboortestad. En dat schept verwachtingen.

Dat mag ook, vindt Labyad. Hoewel een knieblessure hem lang van het veld hield, is hij weer bijna de oude. "Daar zit ik nog een paar procent vanaf."
 
Geschiedenis herhaalt zich
De geschiedenis herhaalt zich een beetje voor de 29-jarige Labyad, die eerder onder trainer Erik ten Hag (2016-2018) op de vertrouwde grond van zijn geboortestad zijn carrière nieuw leven inblies. Hij verdiende een miljoenentransfer naar Ajax, de club die zijn aflopende contract niet verlengde.
 
"Ik heb vooral bewijsdrang naar mijzelf", zegt Labyad aan de vooravond van zijn rentree op de velden. "Ik kijk nu uit naar de eerste minuten in een vol stadion."
 
Lees hier meer op nos.nl

10127

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS