Teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard

FC Utrecht heeft aan de thuispartij tegen Fortuna Sittard een punt overgehouden. Het team van Hoofdtrainer Rick Kruys speelde vanavond (zaterdag) met 1-1 gelijk tegen de Limburgers.
 
Ruim 21.000 toeschouwers veren op als in de voorlaatste minuut van de wedstrijd Mark van der Maarel een doelpunt lijkt te maken. Een treffer die ervoor kan zorgen dat de volle buit dan toch nog bij FC Utrecht terechtkomt. Maar: door die treffer, en daarmee door twee van de drie te oogsten punten, gaat een kruis. Op aanraden van videoscheidsrechter Danny Makkelie bekijkt arbiter Sander van der Eijk de videobeelden en op basis daarvan keurt hij de treffer af: hands, aldus de leidsman, en dus geen 2-1, maar 1-1. 
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11423

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS