Technische Avond op woensdag 25 oktober

Onder anderen Jordy Zuidam, Ron Jans en Linda Helbling van de partij bij samenkomst in Stadion Galgenwaard.

Editie 2023 van FC Utrecht’s Technische Avond vindt plaats op woensdag 25 oktober. Die dag zijn onder anderen Technisch Directeur Jordy Zuidam, Hoofdtrainer Ron Jans van FC Utrecht’s eerste elftal en Hoofdtrainer Linda Helbling van FC Utrecht Vrouwen van de partij om in gesprek te gaan met supporters van de FC uit de Domstad.

Ook Ivar van Dinteren, Hoofdtrainer van Jong FC Utrecht, is aanwezig bij de Technische Avond. De deuren van de Jean-Paul de Jong zaal in Stadion Galgenwaard gaan om 18.30 uur open. Om 19.00 uur is de start van de eerste helft. De tweede helft begint, na een kwartiertje rust vanaf 20.00 uur, om 20.15 uur. Omstreeks 21.15 uur is het tijd voor de derde helft: een door SupportersVereniging FC Utrecht georganiseerde pubquiz. Daar doen ook de spelers van FC Utrecht aan mee.
 
Aanmelden voor de Technische Avond is verplicht en kan via DIT formulier. Datzelfde formulier kan gebruikt worden voor het indienen van vragen. Aanmelden kan tot woensdag 18 oktober, 12.00 uur.

11460

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS