Tasos Douvikas redt punt in extremis

FC Utrecht speelt in Stadion Galgenwaard met 2-2 gelijk tegen AZ.

Een doelpunt van Tasos Douvikas in de laatste minuut van de blessuretijd leverde FC Utrecht vanavond (woensdag) een punt op tegen AZ. Het duel, waarin de Alkmaarders na een kwartier met 0-2 aan de leiding gingen, eindigde in 2-2.
 
Het is een doelpunt waar FC Utrecht op jaagt, een goal die FC Utrecht ook verdient. En een treffer die er uiteindelijk ook komt: de gelijkmaker, tegen AZ. Mimoun Mahi slingert de bal in de laatste minuut van de blessuretijd voor het doel en daar is het Tasos Douvikas die precies op de juiste plek staat, en keeper Peter Vindahl Jensen van de Noord-Hollanders het nakijken geeft: 2-2. 
 
Lees hier het volledige wedstrijdverslag op fcutrecht.nl

11418

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS