SVFCU vol onbegrip over besluit Enschede

De Supportersvereniging FC Utrecht is vol onbegrip over het besluit van de gemeente Enschede om bij de wedstrijd FC Twente - FC Utrecht geen supporters uit Utrecht toe te laten.

,,We vinden dit een eenzijdig besluit", laat voorzitter Teun den Hartog weten. ,,Belachelijk. Als officële supportersvereniging zijn we hier niet in gekend. Er is geen sprake van vooroverleg geweest."
 
Het bestuur van de Supportersvereniging FC Utrecht is van mening dat op deze manier wederom de grote groep welwillende voetballiefhebbers wordt benadeeld. ,,Dit betreuren wij ten zeerste. Uiteraard zijn wij hierover in gesprek met FC Utrecht en zullen we onze mening ook kenbaar maken aan de burgemeester van Enschede", aldus Den Hartog.
 
Supportersvereniging FC Utrecht

11393

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS