SVFCU steunt Missie 538

Beste supporters,
 
Deze week staat Radio 538 in het teken van Missie 538. Een week lang zetten veel mensen zich in voor een goed doel. Dit jaar staat de actie in het teken van het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie. Het centrum, dat in Utrecht gevestigd is, heeft als doel om de overlevingskans en kwaliteit van leven van kinderen met kanker te verbeteren.
 
De opbrengst van Missie 538 gaat naar een zogenaamde clean room, dat is een laboratorium ruimte waar je de afweercellen van een kind om kan bouwen zodat ze zich gaan richten tegen de kankercellen van het kind. Deze vorm van therapie werkt op dit moment al werkt bij kinderen met leukemie: 40 procent van die kinderen geneest nu alsnog, terwijl ze eigenlijk zonder die therapie geen genezingskans hadden.
 
De Supportersvereniging steunt dit goede en belangrijke initiatief en heeft gedoneerd aan Missie 538. Op deze manier dragen wij een steentje bij aan het volbrengen van de missie.
 
Wil jij ook een bijdrage leveren middels een donatie? Dat kan nog tot en met vrijdag via https://www.538.nl/missie-538
 
Supportersvereniging FC Utrecht

11520

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS