SVFCU presenteert nieuwe secretaris

Beste leden,
 
Toen Mariëlle Kruft enige tijd geleden aangaf, na jarenlange trouwe dienst, na dit seizoen te willen stoppen als secretaris, zijn wij meteen op zoek gegaan naar een nieuwe secretaris om Mariëlle te vervangen.
 
Wij zijn blij om te kunnen melden dat dit is gelukt. Thomas Lütje zal met ingang van komend seizoen secretaris zijn en in deze rol deel uitmaken van het bestuur. De komende maanden zal Thomas door het bestuur (en Mariëlle in het bijzonder) worden ingewerkt.
 
In onderstaande tekst stelt Thomas zich aan jullie voor.
 
Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht
 
--
 
Beste supporters,
 
Mijn naam is Thomas. Ik kom al meer dan 20 jaar bij FC Utrecht en ik ben al ongeveer even lang lid van de SV. Ik ben dan ook ontzettend blij dat ik de SV ga bijstaan in de rol van Secretaris. Vanzelfsprekend is Marielle onvervangbaar, ik ga mij inzetten om al jullie vragen zo goed als mogelijk te beantwoorden. Ik woon samen met mijn vrouw in Amersfoort. Naast de FC houdt ik van reizen, koken en sporten. Ik hoop jullie allemaal snel te zien bij de wedstrijden van FC Utrecht, of een van de vele andere activiteiten van de SV!.
 
 
Met vriendelijke groet,
Thomas Lütje
 
 

11554

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS