SVFCU ontvangt Willem van Rossum

Voor de trouwe supporter is dit een bekende naam.  Bij elk hek van elk uitvak heeft Willem wel gestaan met de omwisselkaartjes in zijn  hand en een scanner. Altijd goedlachs  en vol overgave voor de club .

Al vanaf 1996 is Willem een onmisbare steward van de club. In de bijna 25 jaar heeft hij heel wat mooie herinneringen aan FC Utrecht. Alles wat er geregeld werd en ontstond na het overlijden van David Di Tommaso staat hem vooral nog goed bij.

Willem is een echte winnaar.  Ondanks zijn 6 beroertes is hij er elke keer weer bovenop gekomen!

Geen oud speler, dat klopt. Maar wij vinden dat mensen die zich tijdens wedstrijddagen  inzetten voor de club het verdienen om in het zonnetje gezet te worden. En daarom zijn wij zeer verheugd Willem zondag te mogen verwelkomen op de Bunnikside als onze gast!

Since70

9075

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS