SV voorzitter:'Voetbal zonder emotie bestaat niet'

Supporters zijn cynisch: 'Premier heeft kennelijk voor het laatst in 1965 in een stadion gezeten'

"Voetbal zonder emotie bestaat niet." Teun den Hartog, voorzitter van de Supportersvereniging FC Utrecht, maakt zich dan ook ernstig zorgen over de haalbaarheid van een aantal maatregelen die door het ministerie bedacht zijn om beperkt publiek bij voetbalwedstrijden mogelijk te maken. Half september gaat de eredivisie van start onder een pak aan coronamaatregelen.

"Ik blijf stil op mijn stoeltje zitten", grijnst Den Hartog op de vraag wat hij gaat doen als FC Utrecht straks een doelpunt maakt. "Nee, zonder gekheid. We zullen er alles aan doen om ons aan de regels te houden, maar ik maak me ernstig zorgen. Sport is emotie en dan moet ik het nog maar zien als ons cluppie één minuut voor tijd de winnende maakt."

10124

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS