SV voorbeschouwing Vitesse - FC Utrecht

Terwijl we nog aan het bijkomen zijn van het negende gelijkspel van dit seizoen reist de FC vanavond alweer af naar Arnhem om het op te nemen tegen Vitesse.

Bij Hollywood aan de Rijn zijn de ambities zoals altijd hoog en die worden dit seizoen ook waar gemaakt met mooie resultaten waardoor de club op de vierde plek staat. Onder andere PSV en Feyenoord werden in eigen huis verslagen en als zij vanavond winnen komt het in punten gelijk met de koploper.

Gaat de FC daar een stokje voor steken?, Gezien de vorm waarin Vitesse zit denk ik dat je blij mag zijn met weer een puntje. Op die manier is het team onderweg om het recordaantal gelijke spelen in de Eredivisie te verbreken, maar laat het alsjeblieft weer zover zijn dat de FC zijn rol als de Robin Hood van de Eredivisie gaat vervullen.

Come on Utreg!

10144

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS