SV-voorbeschouwing Utrecht - Vitesse (PL)

Zoals we van de FC gewend zijn werd afgelopen zondag een sociale dienst bewezen aan de tegenstander. De uitslagen bij andere ploegen hielpen alleen niet mee waardoor Willem II alsnog direct degradeerde en zich volgend seizoen mag verheugen op Telstar-uit. Maar laten we vooral naar onszelf blijven kijken. Het getoonde voetbal was weer ronduit teleurstellend en de hoop die ik vooruitkijkend op deze wedstrijd had zakte mij na het eindsignaal weer ver in de schoenen. Maar goed, wat kan je als supporter op dit moment meer doen dan achter je club blijven staan en de hoop te houden op een stunt in de play-offs? Juist, helemaal niks. 

Komende donderdag begint dat play-offs avontuur in eigen huis tegen Vitesse. De club uit Arnhem vocht de laatste wedstrijd wel voor de overwinning en wist uiteindelijk 1 puntje over te houden aan de wedstrijd tegen de landskampioen. Aan de FC de taak om het vertrouwen bij de supporters terug te krijgen door komende donderdag te laten zien wie de beste is en de Galgenwaard weer te laten kolken.

Come on Utreg!

11434

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS