SV voorbeschouwing FC Twente - FC Utrecht

Na een wedstrijd vol passie en strijd in Abcoude-Noord moet de FC zich alweer opmaken voor de uitwedstrijd tegen de export-Duitsers uit Twente.

Vak-P was stellig en gaf aan de fieldlab wedstrijd te boycotten, maar ondertussen is het stadion uitverkocht waardoor er zondag vierduizend toeschouwers in de Grolsch Veste zitten.

Op basis van de statistieken valt er wat te halen in Enschede. Van de laatste vijf wedstrijden verloor FC Twente er drie en speelde twee keer gelijk. Daarnaast heeft Twente dit seizoen in een lege Grolsch Veste de slechtste thuisscore in de geschiedenis, waarbij de laatste thuiszege dateert uit 31 oktober jongstleden. En van een leeg vak-P en 4000 petten en sjalen supporters gaan de Tukkers waarschijnlijk niet harder lopen.

Daarom is het aan de FC om de passie en strijd mee te nemen naar Enschede en voor de drie punten te gaan! Het veilig stellen van de play-offs komt daarmee steeds dichterbij en wie weet een plek in Europa.

Come on Utreg!

9300

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS