SV-voorbeschouwing ADO Den Haag - FC Utrecht

Na een interland pauze is het komend weekend weer tijd voor het echte werk. De FC reist af naar de Hofstad om het op te nemen tegen de nummer 18 in de Eredivisie.

Werkelijk niks staat in de weg om met grote cijfers te winnen. ADO speelt al twee seizoenen Eredivisie onwaardig voetbal en had vorig seizoen geluk dat de competitie vroegtijdig werd afgelast. Op dit moment wankelt het nog steeds aan alle kanten in Den Haag. Er is gedoe met de overname door een Zwitserse investeringsmaatschappij, waarbij de huidige Chinese eigenaar een celstraf in land van herkomst riskeert als hij zijn aandelen met verlies verkoopt. De club staat met 7 punten verschil met plek 16 aan de rand van de afgrond en het is aan de FC om mee te helpen aan het laatste zetje.

De kans dat deze wedstrijd eindigt met een verassende uitslag is dus zeer klein, zolang er geen sociale dienst voetbal wordt gespeeld en de jacht op een play-offs plek wordt voortgezet.

Come on Utreg!

9285

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS