SV seizoensoverzicht 2020/21

Het seizoen waarin onze FC 50 jaar bestaat wordt afgesloten met een nederlaag in De Kuip. In Rotterdam op 23 mei om 12:15 uur en niet zoals eerder was aangegeven op 22 mei om 20:00 uur. De rechtszaak een paar dagen eerder werd door Utrecht verloren. De rechtszaak was aangespannen om de regels na te leven en de wedstrijd op de oorspronkelijke dag en tijd te laten spelen, maar de burgemeester van Rotterdam wilde niet naast het Eurovisie songfestival ook de finale van de play-offs in zijn stad. Na een matig begin en een aantal scheidsrechterlijke dwalingen kwam Utrecht na een 1-0 ruststand beter in de wedstrijd. Het doel werd gevonden maar de sluitpost van de Rotterdammers bleek naar de scheidsrechter, VAR. KNVB een sta in de weg. Uiteindelijk behaalde Feyenoord het felbegeerde Europese ticket door vlak voor tijd ook nog de 2-0 te maken.

Onze medewerker Martijn Kramer maakte een overzicht van het seizoen.

Bekijk onder de foto het seizoensoverzicht vanuit het oogpunt van de supporters van FC Utrecht..

9328

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS