SV klaar voor open dag!

Beste supporters,
 
Aanstaande zaterdag is het eindelijk zo ver: de open dag van FC Utrecht.
 
De Supportersvereniging FC Utrecht is er trots op dat we gehele muzikale omlijsting van de open dag mogen verzorgen. DJ's San Sebastian en Michel, bekend van het home, zullen draaien. Maar ook artiesten als Michael Oomen, Rik Hoogland en Mike Versteeg zullen aanwezig zijn om hun hits te zingen. Een bijzonder moment zal zijn als Rik Hoogland, Michael Oomen en Pascal de Vormer voor het eerst hun nieuwe nummer over Utrecht ten gehore zullen brengen.
 
Een andere bijzonderheid is dat de Supportersvereniging in samenwerking met UTCA's Finest een heel bijzonder shirt op de markt zal brengen. Dit collectors item hoort in de garderobe van élke Utrechter. Een voorbeeld van het shirt kan je bekijken op onze Facebook pagina.
 
Daarnaast heeft de SV speciaal voor jeugdige supporters een pannakooi geregeld en kun je jouw merchandise aanschaffen. 

Je vindt de Supportersvereniging aan de kant van de Bunnikside. We hopen jullie dan te verwelkomen!

Supportersvereniging FC Utrecht
 
 

11587

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS