SV beschouwt voor: Utrecht - NEC

De eerste drie punten in eigen huis zijn binnen. Het heeft te lang geduurd en de wedstrijd was alles behalve sprankelend, maar het resultaat is op dit moment wat telt.
 
Aanstaande vrijdag komt NEC op bezoek in de Galgenwaard. De Nijmegenaren zijn ook zwak gestart in de competitie en staan met slechts 7 punten uit 6 wedstrijden op de tiende plek. Bij de club ontbreekt het niet aan ambities. Veel nieuwe spelers zijn er gehaald en is er zelfs uitgesproken om dit seizoen Europees voetbal te halen. En dat voor een club die slechts twee seizoenen terug promoveerde uit de Keuken Kampioen Divisie.

Voor zover bekend lijkt er bij de selectie van FC Utrecht geen vuiltje aan de lucht en beschikt de trainer over veel opties. Gaat de FC weer in een kolkende Galgenwaard de volle buit pakken? Met een fanatieke twaalfde man en een betere bediening van de spitsen heb ik daar alle vertrouwen in.

Come on Utreg!

11473

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS