SV beschouwt voor: FC Utrecht - FC Groningen

Door twee poeiers en een paar prachtige reddingen van Barkas wist de FC afgelopen zaterdag de volle buit te pakken in Heerenveen. Er valt ook over deze wedstrijd veel op te merken over het getoonde spel, maar twee overwinningen achter elkaar is toch lekker en smaakt naar meer.

Maak daar zondag tegen Groningen-thuis maar drie overwinningen op rij van! Vandaag werd bekend dat FC Groningen een financieel topseizoen heeft gedraaid, maar dit seizoen heeft de club qua sportieve resultaten nog weinig laten zien. In de laatste vijf wedstrijden werd slechts 1 keer gewonnen en op dit moment staat de club op plek 13.

Voor zover bekend heeft de FC qua selectie de wind in de zeilen en heeft de trainer genoeg opties.
Met een optimistisch gevoel dus aankomende zondag naar het stadion om de laatste thuiswedstrijd voor de winterstop met een mooi resultaat af te sluiten!

Come on Utreg!

11484

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS