SV beschouwt voor: Excelsior - FC Utrecht

Na de interlandbreak speelt de FC komende zondag een ouderwetse halfdrie wedstrijd tegen Excelsior.

De Kralingers schopte afgelopen seizoen onder leiding van Marinus Dijkhuizen ADO uit de Eredivisie en promoveerde. Op dit moment staat de club op plek 10 in de Eredivisie met een gelijk aantal punten als de FC.
Een makkelijke wedstrijd gaat dit dus zeker niet worden. Excelsior pakte de puntjes voornamelijk tegen de kleinere clubs, maar wist ook te verassen met een 3-1 overwinning tegen Vitesse. Voor zondag dus alle hens aan dek, want die punten moeten mee naar Utrecht.

Voor zover bekend zijn er bij de selectie van de FC geen bijzonderheden en beschikt de trainer over veel opties. Pakt de FC eindelijk weer de volle buit? Het wordt weer hoog tijd en met een fanatieke twaalfde man en de juiste mentaliteit vanaf minuut 1 moet dat zeker lukken.

Come on Utreg!

2131

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS