Supporters genieten van bezoek aan wedstrijd

Voor supporters voor wie een bezoek aan een thuiswedstrijd van FC Utrecht niet altijd vanzelfsprekend is, stelt de Supportersvereniging FC Utrecht elke wedstrijd twee plekken op de hoofdtribune beschikbaar. 


Soms kunnen mensen om, bijvoorbeeld, gezondheidsredenen niet naar een wedstrijd van de FC. Daarom heeft de SVFCU twee businessplekken om deze mensen een leuke middag te bezorgen rondom een thuiswedstrijd van de FC. Tegen AZ was het de beurt aan Raymond Robbers, die na afloop onze voorzitter het volgende bericht stuurde:


Hoi Teun,
 
Ik wil je nogmaals bedankt voor de uitnodiging!
Het was echt een onvergetelijke avond!
Alles was echt tot in de puntjes perfect, alleen hadden het 3 punten moeten zijn.
Echt super dat jullie dit als supportersvereniging doen voor mensen!
Echt vanuit de grond van mij hart bedankt!!!
Mocht je nou ooit ineens een afzegging hebben, dan mag je mij altijd bellen :) haha.
 
Met vriendelijke groet,
Raymond Robbers
 
We zijn blij dat je een mooie middag hebt gehad Raymond! 
 
Ook hadden we gasten in het supportershome. 

Mocht jij nu ook iemand weten die in aanmerking komt voor deze plekken, mail dan naar info@svfcu.nl
 
Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht

11626

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS