Steun Supporter Gert-Jan

Beste supporters,
 
Gert-Jan van Zetten is een rasechte supporter van FC Utrecht. Gert-Jan is 52 en heeft de spierziekte Duchenne spierdystrofie. Zijn verhaal staat ook in het jubileumboek dat Hugo Verkley in 2021 schreef.
 
Al veertig jaar komt hij in het stadion. Het gaat nu alleen niet zo goed met Gert-Jan; hij ligt in het ziekenhuis, heeft het ontzettend benauwd en vecht voor zijn leven. Dat heeft alles te maken met zijn spierziekte, waardoor hij al jaren in een rolstoel en aan de beademing zit. Langzaamaan zijn veel van zijn spieren uitgevallen. Praten gaat nog net, maar verder heeft hij 24 uur per dag zorg nodig. Lang kon hij de vingers van een hand nog bewegen, maar nu ook niet meer en de laatste jaren bestuurde hij zijn rolstoel met zijn mond.

De grootste passie in zijn leven is FC Utrecht en hij heeft al jaren een seizoenkaart op de rolstoeltribune. Om hem een hart onder de riem te steken, zou hij het erg mooi vinden als mensen hem een kaartje sturen.
 
Steun jij Gert-Jan door hem een kaartje te sturen? Dan kan zijn moeder die meenemen naar het ziekenhuis. Gert-Jan zou
het geweldig vinden!

Zijn adres is:
Gert-Jan van Zetten
Weerdsingel Oostzijde 95
3514 AK Utrecht
 
SVFCU

11380

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS