Ruime overwinning bij Sparta Rotterdam: 0-3

FC Utrecht staat in punten weer naast Sparta op de ranglijst, op de gedeelde zesde plek. Na een vurig begin van de tweede helft – een rode kaart voor Adil Auassar, de paal en de lat voor Sparta én een korte staking – wonnen de Utrechters na een sterke invalbeurt van Victor Jensen uiteindelijk met 0-3 op Het Kasteel.


Een handvol minuten waren er nodig in een onderhoudende wedstrijd tussen subtoppers Sparta en FC Utrecht, de nummer zes en zeven op de ranglijst, om het duel tot een kookpunt te krijgen. Het is net rust geweest als Vito van Crooij mag aanleggen voor een vrije trap. Voordat hij de kans krijgt om te schieten, ligt plotseling Sean Klaiber op de grond. De rechtsback van Utrecht blijkt een harde klap van Sparta-aanvoerder Adil Auassar te hebben gekregen.
 
Lees hier meer op AD.nl

11475

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS