Ruime nederlaag in Eindhoven

FC Utrecht heeft vanmiddag (zaterdag) niet kunnen oogsten in het Philips Stadion. Daar verloor de Utrechtse FC met 4-1 van PSV. 
 
Het is een aanval over flink wat schijven, met Philipp Mwene als eindpunt. Na een pass van Érick Gutiérrez en een voorzet van Yorbe Vertessen is het Mwene die van dichtbij, met nog twintig minuten op de klok, voor de 4-1 tekent. Daarmee zet hij PSV in de zeventigste minuut op een marge van drie, een marge waaraan FC Utrecht ondanks pogingen daartoe niets meer kan doen. 

Kiezelharde kopbal van Van der Hoorn is raak
FC Utrecht begint sterk in Eindhoven. In de stromende regen is het Tasos Douvikas die voor het eerste Utrechtse gevaar zorgt. Een door de Griek geschoten bal gaat via een Eindhovens been over de achterlijn, waarna een corner volgt die door Simon Gustafson perfect wordt genomen. Op aangeven van de Zweed kopt Mike van der Hoorn de bal kiezelhard tegen de touwen: 0-1. Het is voor Van der Hoorn zijn eerste Eredivisiedoelpunt namens FC Utrecht sinds 5 mei 2013.

Lees hier het volledige verslag op fcutrecht.nl

9109

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS