Ron Jans nieuwe Hoofdtrainer FC Utrecht

Ervaren oefenmeester tekent contract tot medio 2025.
 
Ron Jans (64) is de nieuwe Hoofdtrainer van FC Utrecht. De ervaren oefenmeester heeft zich tot medio 2025 verbonden aan de Eredivisionist uit de Domstad.

Jans zit ruim dertig jaar in het trainersvak. Hij doet in het amateurvoetbal ervaring op in de jaren negentig en maakt begin deze eeuw zijn entree bij de profs. Eerst als assistent-trainer van FC Emmen, vervolgens als hoofdtrainer van FC Groningen. Op het moment dat Jans wordt aangesteld, bivakkeren de Groningers in de onderste regionen van de Eredivisie. Aan de hand van Jans klimt de Trots van het Noorden op en na enkele jaren plaatst de ploeg zich voor Europees voetbal.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11599

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS