Ron Jans-effect meteen zichtbaar: 'Wat een geweldige week!'

Ron Jans is goed begonnen aan zijn avontuur als trainer van FC Utrecht. De uitwedstrijd tegen Heracles Almelo eindigde in een zege: 1-3. FC Utrecht was het seizoen gestart met vier nederlagen op rij. Dat gebeurde de club nooit eerder in de Eredivisie.
 
Ole Romeny zette Utrecht al in de 5e minuut op voorsprong. De van FC Emmen overgekomen aanvaller kon, op aangeven van Mats Seuntjens, de bal bij de tweede paal in het doel schieten: 0-1. Seuntjens was kort daarna zelf dicht bij een tweede treffer. De lat bracht redding voor Heracles. "Ik denk dat we in de eerste 15 minuten heel goed speelden. We scoorden en schoten op de paal en lat", vond Jans. "Maar wat me ook heel veel plezier gaf is dat er een team stond."
 
Lees en beluister hier meer op rtvutrecht.nl

11602

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS