Positivo: Een bron van positieve energie

Op 17 augustus 2020 wordt Mimoun Mahi gepresenteerd als nieuwe aanwinst voor onze FC. “Mimoun is een speler met power en scorend vermogen” aldus Jordy Zuidam “Hij is inzetbaar op alle posities in de aanval en met zijn specifieke kwaliteiten kan hij wedstrijden beslissen. Dat maakt ons team weer sterker en geeft ons meer mogelijkheden.” Vervolgd hij. Hoewel de verwachtingen best  hoog gespannen zijn, kwakkelt Mahi met blessureleed in zijn eerste seizoen. Over het gehele seizoen verdeeld komt hij tot 1448 minuten in het eerste elftal. Die minuten heeft hij verzameld in 25 wedstrijden, gemiddeld genomen kom je dan uit op een klein uurtje per wedstrijd. Te weinig natuurlijk, kunnen we dan stellen dat we de echte Mahi nog niet hebben gezien?

11329

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS