Positivo: De onverzettelijke leider

Na een zware knie blessure waren er twijfels. “Kan Janssen nog wel op zijn ‘oude’ niveau terug komen? Hoe lang kan het nog met Janssen? Janssen is ook de jongste niet meer. Janssen heeft ook niet het eeuwige leven.”

In de acht jaar dat Willem Janssen speler van FC Utrecht is.. Is Janssen een ‘echte’ Utrechter geworden. Ook een typische Utrecht voetballer met passie, strijd en onverzettelijkheid. In de loop der jaren een echte leider geworden waar alle supporters zich mee kunnen identificeren. Zijn revalidatie vorig jaar getuigd van weerbaarheid, vechtlust en een onvermoeibare mentaliteit om terug te komen. In de special die FC Utrecht maakte kregen we een unieke inkijk bij de revalidatie
van Willem Janssen.

11316

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS