Odido nieuwe hoofdsponsor FC Utrecht

Nieuw telecommerk prijkt vanaf nu op shirts van eerste elftal, beloftenploeg, vrouwenteam en de Academie.

Odido is de nieuwe hoofdsponsor van FC Utrecht. Eerder vandaag maakte T-Mobile Nederland bekend dat T-Mobile en Tele2 verder gaan als Odido, een nieuw onafhankelijk Nederlands merk. Het logo van Odido is de rest van dit seizoen op de shirts van het eerste elftal, de beloftenploeg, het vrouwenteam en de Academie van de club uit de Domstad te zien. Supporters van FC Utrecht die dit seizoen al een nieuw thuis- of uitshirt hebben gekocht, kunnen dit vanaf 15 september gratis omruilen in de FC Utrecht Fanshop of de fysieke retailers die de shirts verkopen, zodat ze straks het allernieuwste shirt hebben waarmee de spelers en speelsters schitteren op het veld.
 
Lees hier meer op fcutrecht.nl

11482

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS