Nieuw boek over Elinkwijk-icoon Mijnals

Op 27 augustus verschijnt het boek Minna over het leven van Elinkwijk-icoon Humphrey Mijnals. Elinkwijk is één van de clubs die op 1 juli 1970 samen met Velox en DOS fuseerden tot FC Utrecht.
 
Naast speler van Elinkwijk (en later DOS) is Mijnals óók de eerste Surinaame speler die in het Nederlands elftal speelde. Hij ging hiermee spelers als Frank Rijkaard, Ruud Gullit, Patrick Kluivert, Gerald Vanenburg en Clarence Seedorf voor. Mijnals heeft ook nog een sigarenzaak in Utrecht gehad en tot aan zijn dood in Overvecht gewoond. Hij was tevens drager van de Sportpenning van de stad. In Kanaleneiland is een sportpark naar hem vernoemd.
 
Bunnikside
 
Het boek is geshreven door Danny van der Linden, die enkele jaren geleden samen met Mike Vermeulen en Remco Kraak het boek 'De Rebellen van de Bunnikside' schreef en momenteel bestuurslid van de Supportersvereniging is. 

Interesse? Het boek is via pre-order te bestellen op www.humphreymijnals.nl óf bij elke boekhandel in Nederland.
 
 

11591

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS