Negende gelijkspel van het seizoen: 2-2

FC Utrecht begint 2021 met een remise in Stadion Galgenwaard: 2-2.

FC Utrecht heeft een punt overgehouden aan de eerste wedstrijd van het kalenderjaar 2021. De Domstedelingen speelden gelijk tegen FC Groningen: 2-2.
 
Diep in de blessuretijd is het, als Gyrano Kerk de bal in het strafschopgebied van FC Groningen onder controle krijgt. De rechtsbuiten twijfelt geen moment en schiet. Hard, binnenkant paal, raak. De gelijkmaker die op dat moment al dik een half uur in de lucht hangt, is dan een feit: 2-2.

In de achtervolging
FC Utrecht moet halverwege de eerste helft in de achtervolging tegen de Groningers. De Trots van het Noorden gaat dan in de Domstad met 0-2 aan de leiding, door doelpunten van oud-speler van FC Utrecht Patrick Joosten en Noors international Jørgen Strand Larsen.

Ramselaar scoort de aansluitingstreffer
In de slotfase van de eerste helft vindt FC Utrecht de aansluiting met de Groningers. Een door Bart Ramselaar geschoten bal valt, na te zijn getoucheerd door Japans international Ko Itakura, bij de tweede paal binnen: 1-2.

Lees hier het volledige verslag op fcutrecht.nl

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS