Nadine Theunis stopt als SV bestuurslid

Beste supporters,

Bestuurslid Algemene Zaken Nadine Theunis heeft kenbaar gemaakt meer tijd aan haar gezin te willen besteden en gaat daarnaast een studie voor haar werk volgen. Daarnaast zijn haar werkzaamheden voor de Schoffies door de Coronamaatregelen (tijdelijk) stil komen te liggen. Als gevolg hiervan heeft zij besloten om per direct te stoppen als bestuurslid Algemene Zaken.

Nadine heeft de afgelopen jaren veel energie gestoken in onder andere de Schoffies, wat ervoor gezorgd heeft dat veel jonge supporters een (eerste) kennismaking met de Galgenwaard kregen en op wedstrijddagen op het veld van de Galgenwaard mochten staan.

Wij danken Nadine voor haar inzet voor de SupportersVereniging en wij hopen haar op wedstrijddagen zeker nog te mogen begroeten.

Bestuur SupportersVereniging FC Utrecht

9152

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS