Mariëlle Kruft erelid SVFCU

Beste leden,
 
Na afloop van de thuiswedstrijd tegen FC Emmen heeft in het supportershome Number 4, voorzitter Teun den Hartog bekend gemaakt dat het bestuur van de Supportersvereniging FC Utrecht (SVFCU) heeft besloten Mariëlle Kruft tot erelid te benoemen.

Mariëlle heeft zich de afgelopen vijftien jaar als secretaris van de vereniging vol overgave ingezet. Hierbij was zij, naast secretaris, altijd een warme persoonlijkheid voor alle vrijwilligers en (bestuurs-)leden. Helaas heeft Mariëlle besloten hier nu mee te stoppen. In Thomas Lütje hebben wij een waardige opvolger gevonden.
 
Nadat Mariëlle door de club FC Utrecht op het veld was bedankt voor haar inzet, werd zij daarna in het home nog in het zonnetje gezet. Na afloop van het officiële plechtigheden, ging Mariëlle zingend voorop in de polonaise. In de komende editie van Forza zal Mariëlle terugkijken op de afgelopen vijftien jaar als vrijwilliger bij de Supportersvereniging.
 
Het bestuur

11575

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS