Kom in actie voor meer supporters! Teken de petitie!

Beste supporters,
 
De afgelopen dagen is de Supportersvereniging FC Utrecht druk in (digitaal) overleg geweest met andere supportersverenigingen in Nederland. Reden van dit overleg was het besluit van de Nederlandse overheid om de stadions voorlopig 'maar' met 1/3e te vullen. Als prominent lid van het supporterscollectief was de SV aanwezig bij dit overleg waarin diverse plannen werden gemaakt om onze stem namens alle voetbalfans in Nederland te laten horen aan de regering. 
 
Het is goed om te vermelden dat hierbij ook de KNVB en diverse vertegenwoordigers van de clubs aanwezig waren. Dit geldt óók voor FC Utrecht.
 
Ook jij kunt je stem laten horen. Teken de petitie om aan de dames en heren in Den Haag duidelijk te maken dat de huidige maatregel geen oplossing is voor de problemen.
 
Klik op onderstaande link:
 
https://supporterscollectiefnederland.nl/start-petitie-stadions-vol/
 
Bestuur Supportersvereniging FC Utrecht
 

11314

SUPPORTERSVERENIGING FC UTRECHT VOOR EN DOOR SUPPORTERS